Home
Lactovit - vyživuje pokožku
ikona-prinosy
Lactovit
Menu

Revolúcia v starostlivosti o pokožku

Revolúcia v starostlivosti o pokožku

Vďaka intenzívnemu výskumu blahodárneho pôsobenia mlieka na pokožku Lactovit teraz prichádza so svojou najnovšou a revolučnou inováciou sprchových gélov a telových mliek.

Čítať viac...

Chráňte svoju pokožku pred rýchlejším starnutím

Pre zdravie a krásu každého typu pleti je dôležitá správna starostlivosť. Obzvlášť ľudia so suchou a veľmi suchou pokožkou by si mali starostlivo vyberať telovú kozmetiku. Tá by mala zabezpečiť dostatočné zvlhčenie a obnovu kože, aby nedochádzalo k jej vysušovaniu a hrubnutiu. Prípravky z radu Lactovit Lactourea ponúkajú vďaka kombinácii kyseliny mliečnej a čistej urey ideálnu starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku.

Čítať viac...

Kto pravidelne maže, má krásne ruky

Pokožka na rukách býva veľmi namáhaná – častým umývaním, pravidelným používaním čistiacich prostriedkov bez rukavíc, studeným vzduchom v zime aj nadmerným vystavením slnečným lúčom v letných mesiacoch. Výsledkom môže byť suchá, popraskaná koža s nepeknými pigmentovými škvrnami. Novinky na trhu, Lactovit krém na ruky vyživujúci a Lactovit lactourea krém na ruky regeneračný, vďaka špeciálnemu zloženiu pomáhajú udržiavať pokožku rúk zdravú a krásnu.

Čítať viac...

Tlačová správa:
Mliečny kokteil pre vašu pokožku

Prvý „kokteil“, ktorý novo narodený človiečik ochutná, je materské mlieko. Jeho výživná hodnota je nezastupiteľná….

Čítať viac...

Nelepí sa!

„Nelepí“ by nebola zrovna dobrá správa, keď by sa jednalo o lepidlo, ktorým potrebujete niečo opraviť.

Čítať viac...

Ako vonia mlieko?

Ako vonia mlieko? Nepamätáte si to? Je to už dávno, čo ste mohli privoňať k mlieku? Telová kozmetika Lactovit Original vás prekvapí veľmi jemnou, decentnou a nevtieravou vôňou.

Čítať viac...

Home
Lactovitpena do kúpeľa