Home
Lactovit - vyživuje pokožku
ikona-prinosy
Lactovit
Menu

Chráňte svoju pokožku pred rýchlejším starnutím

Chráňte svoju pokožku pred rýchlejším starnutím

TZ_Rada_Lactourea-1Pre zdravie a krásu každého typu pleti je dôležitá správna starostlivosť. Obzvlášť ľudia so suchou a veľmi suchou pokožkou by si mali starostlivo vyberať telovú kozmetiku. Tá by mala zabezpečiť dostatočné zvlhčenie a obnovu kože, aby nedochádzalo k jej vysušovaniu a hrubnutiu. Prípravky z radu Lactovit Lactourea ponúkajú vďaka kombinácii kyseliny mliečnej a čistej urey ideálnu starostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku.

Čistá urea je jednou zo základných hydratačných látok. Jej podiel klesá pri suchej pokožke až o 50 %. U starších osôb a ľudí trpiacich napríklad atopickým ekzémom je táto strata ešte výraznejšia. Kyselina mliečna patrí medzi ďalšie prirodzené hydratačné látky. Pomáha udržiavať kyslý ochranný obal kože. Má protizápalové a antibakteriálne účinky.

lv-lactourea-sprchovy-gel-500mlAk pokožka stráca v priebehu rokov schopnosť tvoriť lipidy a viazať vodu, postupne hrubne, vysychá a začína sa olupovať. Často sa potom na nej môžu objavovať napríklad začervenanie, popraskanie, nepríjemné pnutie a šupiny. Suchá a veľmi suchá koža býva tiež náchylnejšia na vznik vrások a celkové starnutie pokožky. Preto je dôležité sa o ňu pravidelne starať. Používanie hydratačných prípravkov obsahujúcich kyselinu mliečnu a čistú ureu napomáha účinnému zvlhčeniu vrchných vrstiev pokožky.

lv-lactourea-telove-mlekoPrípravky Lactovit Lactourea sprchové gély regeneračné vďaka 10 % Lactourey, špeciálnej kombinácii kyseliny mliečnej a čistej urey, pomáhajú hydratácii a regenerácii pokožky. Kyselina mliečna pôsobí na kožu antibakteriálne a protizápalovo, čistá urea zase podporuje jej zvlhčenie a obnovu. Lactovit Lactourea sprchové gély regeneračné 300 ml a 500 ml sú pH neutrálne a bez parabénov.

Telové mlieka Lactovit Lactourea obsahujú tiež 10 % Lactourey. Urea s vysoko hydratačnými účinkami napomáha odstraňovať odumreté kožné bunky a šupiny, kyselina mliečna podporuje zvlhčenie kože. Pokožka sa vďaka používaniu prípravku Lactovit Lactourea telové mlieko regeneračné stáva hladšou, vláčnejšou a lepšie chránenou pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi. Telové mlieko je pH neutrálne, bez parabénov.

lv-lactourea-telove-mleko-10-procent-lactoureaPrípravok Lactovit Lactourea telové mlieko do sprchy navyše šetrí aj čas. Stačí ho aplikovať priamo v sprche na mokrú pokožku a znova sa osprchovať. Po utretí je možné hneď sa obliecť, pretože toto telové mlieko nezanecháva stopy na oblečení. V letných mesiacoch poslúži aj ako náhrada mlieka po opaľovaní. Neobsahuje parabény, je pH neutrálne.

Späť na výpis noviniek
Home
Lactovit pena do kúpeľa